Zoek in de market
Selecteer een branche
Zoekterm
Veel organisaties willen wel duurzamer, inclusiever en socialer inkopen, maar weten niet waar de ondernemingen zitten waar ze zaken mee kunnen doen, hoe ze die impact gedreven partijen op waarde schatten en afspraken met ze maken.
Het is een greep uit de obstakels om sociale ondernemingen en inkopende partijen dichter bij elkaar te brengen. Buy Social vervaardigde daarom — in opdracht van het programma Beter Aanbesteden — de handreiking ‘Closing the Gap’. Niet alleen om steeds terugkerende obstakels in kaart te brengen, maar ook wat je kunt doen om die obstakels weg te nemen.
“Er zijn bijvoorbeeld al behoorlijk wat lokale platforms in Nederland waar sociale ondernemingen hun producten en diensten aanbieden.” Vertelt Karen Poot van Buy Social. “Lang niet alle inkopende partijen zijn daarvan op de hoogte, en dus is dat zomaar één van de inzichten die wij met deze handreiking onder de aandacht willen brengen.”
Beheerder,Beheerder
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. We versturen deze vier keer per jaar.
Elk bedrijf, hoe klein of groot ook, kan een maatschappelijke bijdrage leveren. Ingewikkeld? Helemaal niet!
Met deze quickscan krijg je in een paar minuten een praktisch advies met laagdrempelige manieren om via inkoop positief bij te dragen. Zo kunnen jij en je collega’s direct aan de slag.
Selecteer een branche
Zoekterm